intercon logo

Neden INTERCON?

Verimlilik odaklı ve evrensel bakış açısıyla hizmetlerini yürüten firmamız, Ulusal & Uluslararası düzeyde çalışmalarını yürütmektedir.

Kendimizi güncel tutuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Kültürümüz ile global bilgiyi aynı potada eritiyor ve paylaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini ve beraber çalışılan şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak şirketimizin hizmet anlayışını özetleyen bir kavramdır.

neden intercon
sirket profili

Şirket Profili

Firmamız, Yatırımcıların ve Endüstrinin ihtiyaçlarını, yeni gelişmeler doğrultusunda karşılamayı hedeflemektedir. Bunun için mevzuat ve teknolojik gelişmelerin yakından takibi amaç edinilmiştir.

Firmamız, projelerin tüm aşamalarında geniş bir yelpazeye yayılmış hizmetler sağlamaktadır. Farklı disiplinler konusunda teknik ve yasal mevzuat uzmanlığımızı bütünleştirerek müşterilerimize geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Hedeflerimize ulaşmak ve profesyonel hizmet vermek açısından gerektiğinde Ulusal & Uluslararası kuruluşlar ile beraber çalışmalar yürütülmektedir.

Kalite Politikamız

Her faaliyette ülkesine hizmet etmeyi ve iş ahlakını önde tutarak, konusundaki tüm yasal mevzuatlar dahilinde uygulamaları ile müşterilerine hizmet sunmayı hedeflemiş; bilgi ve sorumluluğun paylaşımı ile katılımcı yönetimi ilke edinmiştir.

Tüm Yönetici ve çalışanlar Kalite Politikası’nın esaslarını uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur. Bu çerçevede oluşturulmuş şirket içi prosedürler çerçevesinde gereken her türlü gayretin gösterileceği vazgeçilemez hedefimizdir.

kalite politikamız

Referanslarımız

İletişim

Telefon: (0216) 455 85 90

Barbaros Mah. Halk Cad. Palladium Residence A Blok- No:8 A/3 Ataşehir/İstanbul
Pazartesi - Cuma 08:30 - 18:30